fbpx

OBROŃCY AHURY

Mateusz R. M. Rogalski

okladka2
Mateusz R. M. Rogalski

Mateusz R. M. Rogalski

Witajcie!

Z przyjemnością przedstawiam wam osoby odpowiedzialne za szatę graficzną książki Obrońcy Ahury. Pasowanie.

Warto się już teraz nimi zainteresować, bo będzie o nich z pewnością głośno!

Dominika Szewczyk – studio Colours of Life – w całości odpowiedzialna za obrazy znajdujące się zarówno na okładce jak i na grzbiecie książki. Dominika to artystka pełną duszą! Jeśli myśląc o artystce, macie przed oczami obraz kobiety malującej rękoma pod gołym niebem podczas pełni księżyca, przepędzającej w listopadzie marcujące koty lub godzinami wpatrującej się w kwiat jabłoni – to właśnie Ona! Szczerze polecam ją waszej uwadze!

Dziarsky Maciej – Charles Bukowski ołówka! Kapryśny, zawadiaka, muzyk – prawdziwy kwiat paproci kwitnący na oborniku przeszłości! Jak mawia Rizjon: Przymioty jego są liczne, ale ukryte pod kur… obszerną warstwą przywar.

Jednak, kiedy już się do Ciebie przekona i podejmie tego, co mu zlecisz, wiedz, że to, co otrzymasz, przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania!

Patrycja Braziuk – odpowiedzialna za mapy. Jednak tej absolwentce ASP daleko do statecznego kartografa. Maluje, rysuje, dekoruje, oprawia książki – sam nie wiem, czym jeszcze ona się zajmuje. Aczkolwiek bardziej niż to, czym, chciałbym wiedzieć jak, ona znajduje na to wszystko czas.